Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

PILNE! To stanie się jeszcze dziś! Skutki odczujemy na całym świecie

15.07
1

Awarie prądu, problemy z działaniem telefonów - wszystko to może dać się we znaki już dziś. Naukowcy ostrzegają aby mieć się na baczności.Już dziś, 15 lipca w Ziemię uderzy burza słoneczna. Naukowcy ostrzegają, że choć słońce jest daleko to skutki burz słonecznych mogą być odczuwalne przez człowieka.

- Potężna burza słoneczna zbliża się do Ziemi z prędkością 1,6 miliona kilometrów na godzinę. Ma uderzyć w Ziemię jeszcze w czwartek - informuje portal spaceweather.com.

Na ziemi burzę odczuwać możemy przede wszystkim przez awarię sieci energetycznych. Pojawią się problemy z prawidłowym działaniem telefonii komórkowej. Źle mogą być odbierane sygnały radiowe oraz GPS. Co ważne tego typu awarie są przewidziane na całym świecie.

Skutkiem burz mogą być również przerwy w dostawach prądu. Co gorsza nie wiadomo jak tragiczne mogą być skutki i jak długo możemy odczuwać wspomniane burze.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Slawek15.07

; Aktywnosc slonca pomaga uzupelnic i wzbogacic zasoby osiagow DX w lacznoscia krotkofalarskich. vy 73

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności