Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Już wkrótce obowiązkowe szczepienia dla wszystkich Polaków? Wiceminister odpowiada

15.07
0

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska wypowiedział się na temat możliwości obowiązkowych szczepień Polaków.Niektóre europejskie kraje wprowadzają obowiązkowe obostrzenia przeciwko COVID-19. Coraz częściej w kuluarach mówi się na temat wprowadzenia takich rozwiązań w Polsce. Warto przypomnieć, że to właśnie w naszym kraju wiele osób sceptycznie podchodzi do tej kwestii, a tymczasem mogłoby to pomóc nam na zdobycie tzw. odporności stadnej.

- W tej chwili takich planów nie ma, ale obserwujemy sytuację jaka dzieje się w Europie i to, że niektóre kraje planują szczepienia obowiązkowe - mówił na ten temat wiceminister zdrowia Waldemar Kraska na antenie radiowej Jedynki. - Na tę chwilę, jeśli sytuacja w Polsce jest stabilna, takiego obowiązku na pewno nie planujemy - dodał.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności