Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Niezaszczepieni na COVID-19 będą nękani?! Padła propozycja

15.07
0

Jedna z organizacji proponuje wprost, aby osoby niezaszczepione przeciwko koronawirusowi miały mniej praw niż osoby, które przyjęły preparat.- Niezaszczepieni to 37 mld zł potencjalnych strat dla gospodarki i 13 mld zł na pomoc zamkniętym branżom - wylicza z money.pl Federacja Przedsiębiorców Polskich. - Bardziej zaraźliwy wariant Delta koronawirusa, spadek tempa szczepień i widmo IV fali pandemii wymuszają radykalne ruchy - przekonuje w rozmowie z tym portalem przewodniczący FPP Marek Kowalski, prezes Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej.

Jak się dowiadujemy, pada propozycja pewnego rodzaju dyskryminacji osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Chodzi o to, aby osoby po przyjęciu preparatu mogłyby wejść bezproblemowo do restauracji czy innego obiektu. Wszystko po to, aby uniknąć przykrych konsekwencji dla gospodarki i zdrowia publicznego. Bo warto podkreślić, że wiele osób lekceważy zagrożenie i zachęty do szczepień. Podobnie wypowiadają się eksperci z Rady Medycznej, działającej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności