Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Rząd zamknie Polaków w domach?! Znamy szczegóły

16.07
0

Pandemia koronawirusa sieje postrach już ponad rok. Nic nie wskazuje na to, żeby miała się skończyć.Według informacji przekazanych w czwartek przez Ministra Adama Niedzielskiego, zbliżamy się wielkimi krokami do kolejnej, czwartej już fali pandemii. Liczba zakażeń wzrasta również tych wywołanych przez najgroźniejszą jak dotąd mutację COVID-19, wariant Delta.

- System potrzebuje ogromnych przeobrażeń, na które w związku z Deltą nie ma czasu. Jeśli ona w nas trafi, to ochrona zdrowia może naprawdę ciężko chorować. Może się wykrwawiać - mówi dr Sutkowski dla portalu interia.pl.

Pojawienie się czwartej fali może skutkować nie tylko silnymi restrykcjami na które zarówno gospodarka jak i społeczeństwo sił już nie ma. Przede wszystkim ucierpi służba zdrowia, która w chwili obecnej jeszcze nie podniosła się po trzeciej fali pandemii. Zarówno lekarze jak i rząd apelują o korzystanie z możliwości jakie daje nam szczepienie. Jest to jedyny sposób by uchronić się przed całkowitą agonią państwa.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności