Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Wojna atomowa! Szokujące informacje, ludzie w panice

20.07
0

Pojawiają się coraz odważniejsze doniesienia o wybuchu wojny atomowej. Kraje pozostające w konflikcie mówią otwarcie o swoich zamiarach.Chiny nie ukrywają swojej wrogości wobec Japonii w kwestii Tajwanu. Zarówno jedna jak i druga strona nie poczyniły do chwili obecnej żadnych radykalnych ruchów. Jednak w ostatnich dniach wyciekło do sieci nagranie, w którym Pekin namawia do zaprzestania łagodnej polityki. Jak się okazuje Chiny mają w planach zrzucenie bomby atomowej na Japonię.

Plan ataku na Kraj Kwitnącej Wiśni jest porażający. Władze chińskie chcąc podzielić teren na cztery strefy i wykorzystywać siły zbrojne dotąd dopóki kraj nie upadnie. Będą nastawieni wrogo również wobec tych którzy odważą się im przeszkadzać.

- Najpierw zrzucimy na Japonię bombę atomową. Nieustannie będziemy używać bomb atomowych. Będziemy to robić, dopóki Japonia nie ogłosi bezwarunkowej kapitulacji - można usłyszeć na nagraniu opublikowanym przez chińską partię rządzącą.

Cała sytuacja zarysowuje się niezwykle poważnie i niebezpiecznie. Czy zatem świat ma się czego obawiać?

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności