Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Lockdown i drakońskie restrykcje w całej Polsce. Pilny komunikat, jest jasne stanowisko

20.07
2

Kolejna fala, kolejny lockdown - taka perspektywa najbliższych miesięcy przeraża przedsiębiorców i lekarzy. Dlatego apelują do rządu o podjęcie radykalnych środków.Widmo kolejnego lockdownu i restrykcyjnych obostrzeń jest coraz bliższe spełnieniu. A wszystko przez wariant Delta koronawirusa, który stanowi z dnia na dzień coraz większe zagrożenie również w Polsce. W związku z czym pojawiają coraz liczniejsze i śmielsze głosy żeby nałożyć na Polaków obowiązek szczepienia przeciw COVID-19.

Osób, które do chwili obecnej poddały się szczepieniu wciąż jest niewiele co absolutnie nie sprawi, że możemy jako państwo czuć się bezpieczni. Zarówno przedsiębiorcy jak i Rada Medyczna opowiada się za wprowadzeniem w Polsce modelu francuskiego. Co zatem by się z tym wiązało?

Jeśli rząd przystanie na takie rozwiązanie do galerii, klubu czy restauracji będą mogły wejść osoby tylko w pełni zaszczepione. Natomiast ci, którzy szczepieniu się nie poddadzą pozostaną ograniczeni obostrzeniami jakich zdążyliśmy doświadczyć w poprzednich falach pandemii.

- To jest oczywiście radykalne rozwiązanie, bo część klientów nie wejdzie do moich sklepów, ale w alternatywie mam być może kolejny lockdown-mówi money.pl Artur Kazienko, prezes i właściciel obuwniczej firmy Kazar.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

sek20.07

Wal się.

Zgłoś
greymwtal20.07

Oczywiście, skoro się nie da grzecznie, to trzeba przycisnąć.

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności