Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Najgorsze zacznie się od wtorku! Katastrofa, pilny komunikat dla wszystkich Polaków

25.07
0

Od wtorku prognozowane są gwałtowne zmiany pogodowe. Uważajcie, może być niebezpiecznie!Już od wtorku prognozowane są bardzo duże zmiany w pogodzie. Uważajcie, bo może być niebezpiecznie. To właśnie w ten dzień z zachodu coraz śmielej nacierać będą chłodne fronty atmosferyczne, a upał będzie wypierany najpierw na wschód Polski, a następnie wycofa się poza nasze granice.

Na styku mas powietrza utworzą się bardzo silne burze, które nieść mogą ulewy powodujące kolejne podtopienia i powodzie, a grad i silny wiatr. Możliwe będą też trąby powietrzne.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności