Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Przerażający komunikat RCB. Nie żyje 6 osób, bilans się powiększa. Wstrząsające doniesienia

25.07
0

Kolejne osoby nie żyją. To dramatyczny bilans lata i wypoczynku Polaków nad wodą.Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podało wstrząsające informacje. Tylko wczoraj na terenie całej Polski utonęło 6 osób! Chodzi o przypadki w woj. dolnośląskim (m. Chwałków), w małopolskim (m. Radocza) lubuskim (m. Wędrzyn, dwóch mężczyzn), zachodniopomorskim (m. Manowo), lubelskim (m. Korytków Mały).

Woda pochłonęła w tym sezonie życie aż 205 osób! - Nie bądź kolejną ofiarą - apeluje RCB, które zaleca pływanie tylko w wyznaczonych miejscach i przestrzega: nie wchodź do wody po alkoholu i nie wbiegaj rozgrzany do wody.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności