Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Z OSTATNIEJ CHWILI! Straszne zdarzenie, nie żyje co najmniej 10 osób! Służby w akcji [FOTO]

25.07
0

Nie żyje co najmniej 10 osób. Do tragicznego zdarzenia doszło w Chorwacji.Jak podają chorwackie media, co najmniej 10 osób zginęło, a 40 odniosło rany w wypadku autokaru, do jakiego doszło w niedzielę rano na autostradzie A3 w pobliżu Slavonskiego Brodu we wschodniej Chorwacji. Stan ośmiu rannych osób jest oceniany jako ciężki.

- Pomoc medyczna została udzielona w sumie 45 osobom; wszystkie hospitalizowano - poinformował dyrektor szpitala okręgowego w mieście Slavonski Brod, dr med. Josip Samardżić.

Na miejscu trwa akcja ratownicza. Przyczyna wypadku nie jest znana i pozostaje do ustalenia. Wiadomo na ten moment, że autobus jadący z Frankfurtu nad Menem (Niemcy) do Prisztiny zsunął się z pasa autostrady i wywrócił na bok.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności