Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

To czeka na niezaszczepionych w Polsce! Podjęto pierwsze decyzje, znamy szczegóły!

25.07
0

Powoli nakręca się temat obostrzeń dla osób niezaszczepionych na koronawirusa.Coraz częściej słyszymy o obostrzeniach dla osób niezaszczepionych. Choć takie rozwiązania przyjęło już kilka państw na świecie, to w Polsce jest to wciąż w sferze propozycji.

Jednak okazuje się, że w kraju pojawiają się pierwsze restrykcje dla osób niezaszczepionych. Od października w domach studenta Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach będą mogły się zameldować wyłącznie osoby w pełni zaszczepione przeciwko koronawirusowi.

- Stawiamy ten warunek w obliczu ostrzeżeń przed kolejną falą epidemii, a także w przekonaniu, że przebywanie ze sobą w bliskiej odległości, w pokojach i korytarzach domów akademickich naraża Was szczególnie na ryzyko infekcji - tłumaczą władze uczelni. Tego typu obostrzeń powinniśmy spodziewać się coraz częściej. Na taki krok decydują się kolejne państwa.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności