Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Pilne ostrzeżenie urzędu dla wszystkich Polaków! Możemy stracić wszystko, co mamy

25.07
0

Mamy bardzo ważne ostrzeżenie dla naszych czytelników. Chodzi o ryzykowne zachowania dla osób skuszonych wizją szybkiego i wysokiego zysku.Do Biura Rzecznika Finansowego coraz częściej wpływają sprawy osób, które skuszone wysokimi zarobkami stały się ofiarami naciągaczy.

- Ostatecznie klienci nie odzyskują środków, a w najgorszym scenariuszu, pozostają nie tylko ze stratami w postaci utraconych oszczędności, ale i zaciągniętymi zobowiązaniami kredytowymi - ostrzega biuro, które podkreśla, że konieczna jest ostrożność i wyczucie. Nie bądźmy więc naiwni, nie możemy łatwo wierzyć w szybkie i rentowne inwestycje.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności