Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Bill Gates mówi, kiedy zakończy się pandemia koronawirusa. Niestety, trzeba się przygotować na coś gorszego

26.07
0

Bill Gates ostrzega przed znacznie gorszym zagrożeniem niż koronawirus. Zobaczcie, co może nam zagrażać!Wszyscy są zmęczeni trwającą epidemią koronawirusa. Niestety, uczeni wciąż straszą czwartą falą zakażeń, która może nadejść już w połowie sierpnia!

Tymczasem jeden z najbogatszych ludzi na świecie i założyciel firmy Microsoft Bill Gates ocenił, kiedy skończy się pandemia. Jego zdaniem zagrożenie zostanie stłumione w 2022 roku. To właśnie wtedy liczba zakażeń ma spaść do bardzo niskiego poziomu. To są dobre wieści, ale miliarder ma też dla nas zły komunikat.

Otóż zakończenie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 nie oznacza pełnego bezpieczeństwa. Zdaniem Gatesa, należy przenalizować kolejne błędy i przygotować się na możliwe kolejne zagrożenia w bliższej lub dalszej przyszłości.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności