Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Rząd przekazuje pilne informacje dla uczniów i rodziców. Powrót do szkół, padła data i konkrety

26.07
0

Jedna z urzędniczek zdradziła, co z powrotem wszystkich uczniów do szkół. Mamy najnowsze informacje w tej sprawie.Rekomendacja Rady Medycznej działającej przy premierze w sprawie powrotu uczniów do szkół jest jasna. Prof. Magdalena Marczyńska wskazuje, że najlepszym rozwiązaniem byłby powrót dzieci do szkół już od września.

Ekspertka chce mocno uciąć wszelakie spekulacje, jakoby Rada Medyczna dyskutowała o pozostaniu dzieci w domach i systemie edukacji zdalnej. - Chcemy, aby po wakacjach wrócić do normalnej edukacji. To dla dzieci i młodzieży niezwykle ważne - mówi w rozmowie z PAP pani profesor.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności