Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Zmiany dla wszystkich uczniów i nauczycieli w Polsce. Zobaczcie, co wymyślił Czarnek!

26.07
0

Minister edukacji wypowiedział się na temat nowego przedmiotu w polskich szkołach.Minister edukacji Przemysław Czarnek po raz kolejny wypowiedział się na temat zmian w programie nauczania dla uczniów w polskich szkołach. Tym razem chodzi o nowy przedmiot.

- Chcemy wprowadzić historię XX i XXI w. najwcześniej za rok - zapowiedział w czwartek minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Przekazał, że program nowego przedmiotu ma obejmować m.in. ruchy niepodległościowe, Solidarność, a także wydarzenia 1980 i 1989 roku.

- To jest konieczne, abyśmy mieli świadomość swojej tożsamości i dumę z tego, że jesteśmy Polakami i mieliśmy wybitnych przodków - zaznacza szef resortu edukacji.


rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności