Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Ministerstwo nagle wprowadza zmiany. Drakońskie prawo wchodzi w życie, ludzie będą wściekli

26.07
0

Ministerstwo Zdrowia wprowadza nowe prawo dla osób przyjeżdżających do Polski zza granicy. Wiele osób będzie wściekłych!Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym rozporządzeniu w sprawie kwarantanny dla osób wjeżdżających do Polski zza granicy. - Zgodnie z zapisem, izolacja może zostać wydłużona dla pacjentów, którzy mieli styczność lub są zakażeni wariantem alertowym wirusa SARS-CoV-2 - podaje portal gazeta.pl.

Łącznie więc 21 dni kwarantanny lub izolacji przewiduje nowe rozporządzenie ministra zdrowia dla osób, które miały styczność lub zakażą się "alertowym" jak np. Delta wariantem koronawirusa. O dłuższej kwarantannie zdecyduje sanepid w konkretnym przypadku.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności