Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Ogromna akcja 1 sierpnia w całej Polsce. Znamy szczegóły

26.07
0

Już 1 sierpnia w całym kraju rozpocznie się akcja przeciwko ministrowi edukacji Przemysławowi Czarnkowi.Działania ministra edukacji Przemysława Czarnka od wielu miesięcy budzą kontrowersję. Z tego powody 1 sierpnia w wielu miastach Polski ruszy bilbordowa akcja "Czarnek out", wzywająca do zdymisjonowania ministra.

- Billboardy kampanii "Czarnek out" nie będą identyczne. Niektóre zostaną uzupełnione o określenia skrytykowanych przez ministra edukacji uczelni lub grup, np. osób LGBT czy ateistów - informuje portal o2.pl.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności