Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Miał tylko 21 lat. Nie żyje młody, polski piłkarz. Poruszający komunikat klubu

25.07
0

Młody piłkarz nie żyje. Miał tylko 21 lat!Przedstawicieli klubu piłkarskiego Polonia Środa Wielkopolska poinformowali o śmierci swojego zawodnika Kacpra Gołębiowskiego, który miał tylko 21 lat. Dokładnej przyczyny śmierci nie podano, jedynie zaznaczono, że nastąpiła ona po długiej chorobie.

- Takich informacji nigdy byśmy nie chcieli Wam przekazywać. Dziś po walce z chorobą zmarł nasz zawodnik Kacper Gołębiewski. Kacper to wychowanek Polonii Środa, który do kadry pierwszego zespołu został włączony wiosną sezonu 2018/19. W III lidze nie udało mu się zadebiutować ale zaliczył kilka spotkań w Pucharze Polski. Kacper był podporą zespołu rezerw... Zawsze koleżeński, zawsze pomocny, chętny do pracy i uśmiechnięty... Takiego Cię zapamiętamy. Spoczywaj w spokoju... - poinformowali przedstawiciele klubu.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności