Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Wyciekły plany Morawieckiego i Kaczyńskiego. Chcą zabrać Polakom ogromne pieniądze, szokujące szczegóły

26.07
0

Jarosław Kaczyński jest wściekły, na drodze realizacji jego planu pojawiła się przeszkoda. On sam wyszedł na manipulatora.Politycy Prawa i Sprawiedliwości starają się ze wszystkich sił pokazać całej Polsce jak idealny jest program Polskiego Ładu. Jednak napotkali poważny problem gdyż - jak się okazuje - nie do końca mówili swoim wyborcom całą prawdę.

Jarosław Gowin zwrócił uwagę na szczegół, który dotknąć może miliony Polaków. Wicepremier wraz z koalicyjnym Porozumieniem sprzeciwia się przeprowadzeniu przez parlament programu Polskiego Ładu ze względu na fakt, iż zawiera on zapis o podniesieniu podatków i to na niebagatelne sumy.

- Gorzej jest, jeżeli chodzi o przedsiębiorców, o osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Tutaj podatki zaczynałyby rosnąć od poziomu 6 tys. zł - mówił Jarosław Gowin.

W chwili obecnej trwają rozmowy lecz zgodę Porozumienia PiS otrzyma dopiero wtedy gdy zagwarantuje, że podatki nie wzrosną a osoby zatrudnione w ramach umowy o pracę nie będą płacić wyższych składek.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności