Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Pilny komunikat dla wszystkich rodziców. Życie i zdrowie dzieci w niebezpieczeństwie!

26.07
0

GIS publikuje bardzo ważny komunikat dla wszystkich rodziców. Chodzi o życie i zdrowie dzieci.Główny Inspektorat Sanitarny opublikował ostrzeżenie dla wszystkich rodziców. Chodzi o upały. - Wysokie temperatury mogą stanowić istotne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia dzieci - przestrzega GIS i przypomina, że za stan zdrowia najmłodszych odpowiedzialni są opiekunowie.

Inspektorat publikuje też garść zaleceń dla rodziców. Nigdy nie zostawiaj dziecka w samochodzie, ubieraj dzieci w luźną, cienką odzież w jasnych kolorach, pamiętaj o nakryciu głowy dla dziecka, używaj kremów z filtrem, dbaj o częste podawanie wody i szukaj pomocy medycznej, gdy tylko dziecko ma objawy przegrzania.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności