Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Ludzie są w szoku, fatalne informacje dla wszystkich Polaków. Ujawniono wstrząsające informacje

27.07
0

Dane statystyczne przedstawiają straszną prognozę. Na nic zdają się obostrzenia i szczepienia?Jak donosi Gazeta Prawna, wzrost zarówno zakażeń jak i zgonów w okresie wakacyjnym jest niepokojący. Powołując się na dane płynące z urzędów stanu cywilnego, w lipcu 2021 roku zmarło ponad 60 tysięcy osób więcej w porównaniu do roku ubiegłego.

- W ciągu 28 tygodni tego roku zmarło 285 tys. osób, podczas gdy w porównywalnym okresie ubiegłego roku było to 224 tys. Tak duży wzrost - o ponad 60 tys. - jest, jak podaje "DGP" - efektem uderzenia koronawirusa w pierwszej połowie tego roku - donosi gazeta.

Z uzyskanych danych jasno wynika, że pomimo szczepień, maseczek i wciąż panujących restrykcji wiosenna fala pandemii COVID-19 jaka przeszła przez Polskę jest porównywalnie śmiertelna co ubiegłoroczna.

- To najwięcej w skali UE, jeśli chodzi o nadmiarową umieralność. Jesienią można się spodziewać kolejnej fali, choć nie aż tak śmiertelnej - twierdzi na łamach gazety Adam Czerwiński z Polskiego Instytutu Ekonomicznego.

Naukowcy patrzą teraz z przerażeniem na okres powakacyjny wiedząc jak niski jest poziom szczepień w Polsce.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności