Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Ministerstwo zdrowia reaguje. Zapowiada bardzo stanowcze kroki, władza będzie bez litości

27.07
0

Waldemar Kraska ostro reaguje na wydarzenia. Jest wściekły!Niedzielne popołudnie w Grodzisku Mazowieckim upłynęło pod znakiem przepychanek, awantur i bijatyk do jakich doprowadzili protestujący antyszczepionkowcy.

- Nie będzie tolerancji dla takich zachowań, bo to jest uderzenie w te osoby, które chcą się szczepić - powiedział w poniedziałek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, komentując zajście w Grodzisku Mazowieckim.

Skandujący antyszczepionkowcy usiłowali wejść do budynku, w którym odbywały się szczepienia przeciwko COVID-19. Pracownicy próbowali ich powstrzymać lecz ostatecznie interweniować musiała policja. Analizując nagrania z tego dnia widać, że tzw. Polskie Żółte Kamizelki, organizacja osób demonstrujących swoje działania w walce o wolność, próbuje wedrzeć się do budynku. Osoby te na co dzień starają się zniechęcić do szczepień jak największą ilość Polaków.

- Dziś mamy już 246 potwierdzonych przypadków mutacji Delta, to już jest prawie 70 proc. wszystkich próbek, które badamy -ostrzega wiceminister zdrowia. Waldemar Kraska przestrzega, że takie podejście może skończyć się tragicznie dla nas wszystkich.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności