Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Nie żyje co najmniej 7 osób, 20 rannych. Porażające wiadomości

26.07
0

W USA doszło do karambolu z udziałem wielu pojazdów doszło w USA. Co się wydarzyło?W minioną niedzielę w stanie Utah w Stanach Zjednoczonych Ameryki doszło do tragicznego w skutkach karambolu. Jak podaje miejscowa policja, brało w niej udział aż dwadzieścia samochodów. Przez to co najmniej siedem osób zginęło. Jest też wielu rannych. Prawdopodobnie 20 osób.

Poszkodowani byli transportowani karetkami pogotowia ratunkowego i helikopterami do szpitali. Okazało się, że przez okolicę przeszła burza piaskowa, która spowodowała, że kierowcy nie widzieli innych pojazdów. Do tego wypadku doszło w pobliżu miasta Kanosh w środkowej części Utah.

źródło: Utah Highway Patrol

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności