Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Drakońskie restrykcje dla wszystkich Polaków? Dziennikarze dotarli do planów rządu

27.07
0

Czy osoby niezaszczepione będą dotknięte większymi restrykcjami? Niewykluczone, że rząd zdecyduje się na taki ruch, ale w ograniczonej formule.Jedną z metod walki z epidemią COVID-19 są powszechne szczepienia populacyjne. Jednak nie wszyscy się na nie godzą, ponieważ wierzą w teorie spiskowe, często przeczące sobie wzajemnie. Nie mniej jednak gospodarka musi działać,

Niektóre kraje wprowadzają rozwiązania, na mocy których osoby niezaszczepione mogą korzystać z ograniczonej części usług.

Nieoficjalnie stacja RMF FM dowiedziała się, że w Polsce wszystko ma być dostępne także dla osób bez szczepień, jednak mają obowiązywać bardziej restrykcyjne limity. Nie będą one natomiast się do osób, które przyjęły preparat. Strona rządowa ma się obawiać protestów Polaków, dlatego zdecydowano się na taki krok.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności