Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Nie żyje 21-latek! Przerażajace okoliczności

27.07
0

Okoliczności wypadku jakiemu uległ młody mężczyzna przywołują dreszcze.Do straszliwej tragedii doszło w poniedziałek w Okalińcu, miejscowości położonej w województwie wielkopolskim. W momencie wykonywania swojej pracy w sadzie, 21-letni pracownik został porażony prądem w wyniku czego zmarł.

Chłopak pochodził z Szamocina. Tego feralnego dnia ustawiał drabinę jednak zahaczył o druty wysokiego napięcia. Porażenie prądem było bardzo silne. Służby ratunkowe oraz śmigłowiec pogotowia ratunkowego nie zdołali ocalić życia chłopcu.

- Niestety mimo reanimacji nie udało się go uratować - przekazał rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Jak ustalono, całej sprawie ma się przyjrzeć prokuratura dlatego też ciało 21-letniego chłopaka zostanie poddane sekcji.

- Będziemy chcieli ustalić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - powiedział Robert Pinkowski, prokurator rejonowy w Chodzieży.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności