Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Eksperci mówią, co nastąpi. Radykalna zmiana

27.07
0

Pogoda dała się we znaki w ostatnim czasie w wielu regionach Polski. IMGW podaje prognozę na drugą połowę wakacji.Przed nami ostatnie dni wakacyjnego lipca. Jak przedstawiają się prognozy pogody na ten czas?

Według synoptyków najbliższe dni przyniosą znaczne ochłodzenie a co za tym idzie również burze. Nie unikniemy także opadów deszczów, które miejscowo mogą dać się we znaki. Końcówka lipca nie będzie zatem sprzyjała urlopowiczom.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej IMGW, wydał już ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia w związku z wysoką temperaturą i burzami. Pojawiły się również informacje o możliwym gradzie jaki towarzyszyć będzie burzom.

Pogoda poprawi się na przełomie lipca i sierpnia a w Polsce zagości temperatura, która oscylować będzie od 18 do 25 stopni Celsjusza. Stopniowo będzie coraz cieplej. Synoptycy przewidują, że upały jeszcze o sobie przypomną w drugiej połowie miesiąca. Koniec sierpnia zapowiada się bowiem wyjątkowo wakacyjnie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności