Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Szaleństwo, kolejni polscy politycy czują się zagrożeni! Wstrząsające fakty

27.07
0

Kolejni samorządowcy z Polski otrzymują pogróżki. Czy ktoś czyha na ich życie? Sprawami interesuje się już policja.Polscy politycy co rusz otrzymują różne wiadomości. Jeszcze niedawno agresor zaatakował nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Niestety, samorządowiec wkrótce zmarł. Przestępca trafił za kraty, ale naśladowców najwyraźniej nie brakuje.

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk właśnie opublikował pogróżki, jakie otrzymał e-mailem. "Sutryk zginiesz ŻYD ZIE" - brzmi nagłówek. Zadźgam cię jak Adamowicza... Poderżnę ci ten głupi łeb... Długo nie pożyjesz. Pożegnaj się z rodziną. Zabiję cię na dniach. I tak nie mam nic do stracenia" - brzmi dalsza treść wiadomości.

- "Myślę, że to efekt głębokich podziałów w kraju i atmosfery politycznej. Na co dzień nie szukamy tego, co łączy, a eksponujemy to, co dzieli. Tak czy owak nie ma miejsca na mowę nienawiści oraz groźby karalne. Nikt mnie takim zachowaniem nie wystraszy, a wspólnie powinniśmy takie zachowania eliminować z przestrzeni naszego życia - podsumowuje Sutryk.

Okazuje się, że takie lub podobne pogróżki otrzymują także inni samorządowcy z Polski - prezydenci Gdańska i Białegostoku. Sprawami zajmuje się już policja.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności