Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Wstydliwy proces Kaczyńskiego?! Wiemy, co zdenerwowało prezesa PiS

27.07
0

Prezes PiS Jarosław Kaczyński wystosował pozew za nazwanie go gejem. Sądowy proces ma ruszyć już wkrótce.Prezes PiS i wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński nie ma lekkiego życia. De facto jest nieoficjalnym naczelnikiem państwa, kontroluje obóz władzy.

Redaktor naczelny Wieści24.pl Jan Piński wysnuł hipotezę, jako Kaczyński był gejem, o czym ma świadczyć chęć uderzania przez PiS w środowisko LGBTQ+, aby rzekomo odsunąć podejrzenia od polityka. Prezes domaga się przeprsin i przekazania 10 tysięcy złotych na cele charytatywne.

- Jarosław Kaczyński pozwał mnie za ujawnienie, że jest gejem. Nie kwestionuje tego, co powiedziałem. Pozywa mnie za naruszenie prywatności. Proces potrwa wiele lat i chciałbym, aby stał się wydarzeniem publicznym - czytamy w opisie zbiórki pieniędzy na proces, której autorem jest Piński.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności