Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Dwie dziewczynki nie żyją. Ciała wisiały na drzewie i wyglądały jak manekiny! Świadek zdradza, co widział

1.09
0

Do takiej tragedii nie powinno dojść!W poniedziałek poinformowano o zaginięciu dwóch zaprzyjaźnionych trzynastolatek. Nie wróciły do domu na noc i nie odpowiadały na telefony.

Policja wieczorem tuż po zgłoszeniu wszczęła poszukiwania w rejonie miejscowości Dobczyn w powiecie wołomińskim. Mieszkała tutaj jedna z dziewczynek, druga pochodziła z Warszawy.
Poszukiwania nie zostały przerwane również w nocy. Rano we wtorek do rodzin zaginionych dotarły najgorsze wieści. Przypadkowa osoba natrafiła na ich ciała w lesie.

- Rano otrzymaliśmy informację, że osoby te nie żyją. Znalezione zostały w lasku w Dobczynie. Na miejscu trwają czynności prowadzone przez policjantów z Wołomina -mówił Wirtualnej Polsce rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

Dziennik Fakt dotarł do świadka, który się natknął na dziewczynki. Powiedział, że zwrócił uwagę na ich charakterystyczny makijaż i ubiór.  Mężczyzna powiedział, że dziewczynki wisiały na jednej gałęzi dużej wierzby. Dodał, że jego uwagę zwrócił ich charakterystyczny wygląd. Miały ostry makijaż i były elegancko ubrane. - Obydwie na czarno. Jedna w spodnie, druga sukienkę. Pod nimi leżały plastikowe doniczki - mówił dziennikarzom Faktu. Świadek dodał, że wygląd zmarłych dziewczynek skojarzył mu się z manekinami.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności