Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Ogromna zmiana już od jutra. Odczujemy to w całej Polsce!

6.09
1

Wiemy, co przewidują dla milionów Polaków eksperci. Wszystko dotyczy nadchodzących dni.Jeśli nie chowaliście letnich ubrań, to prawdopodobnie dobrze zrobiliście. Dla ciepłolubów mamy dobre wiadomości. Na początku nadchodzącego tygodnia w Polsce mogą się pojawić bardzo ciepłe, wręcz gorące masy powietrza. Najpierw na własnej skórze odczują to mieszkańcy województw leżących na zachodzie kraju, a w połowie tygodnia cała reszta.

Nie przewiduje się też opadów deszczu. Niewykluczone, że temperatury osiągną pułap 28 stopni Celsjusza, a gdzie indziej od 19 do 22 stopni. Weekend również ma być ciepły, choć ochłodzenie może nadejść dopiero w niedzielę. Wtedy też można obawiać się wystąpienia burz. Synoptycy będą mogli powiedzieć więcej w nadchodzących dniach.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

adablo16.09

super jeszcze sie podgrzejemy przed zima!!!!

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności