Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Znany biznesmen zginął tragicznie. Szczegóły wstrząsającego wydarzenia

6.09
0

Mieszkańcy Nowego Sącza znali go doskonale, stworzył dla nich wyjątkowe miejsce. To co się wydarzyło jest okropną tragedią.Do tragicznego wypadku doszło w piątek 3 września, w okolicach godziny 15 na autostradzie A4 w Paszczynie koło Dębicy.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący lexusem nagle zjechał z pasa, uderzył w bariery i się zatrzymał. 57-letni mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Mimo podjętej reanimacji, jego życia nie udało się uratować - poinformował podinspektor Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie

Kierowcą lexusa był podkarpacki biznesmen Stanisław K. To prezes firmy CD Locum zajmującej się budową oraz zarządzaniem nieruchomościami z sektora handlowego. To właśnie on stworzył galerię handlową Trzy Korony w Nowym Sączu a także Galerię Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności