Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Lekarz ujawnia. Za dwa tygodnie prawdziwy armagedon

7.09
0

Ekspert ostrzega. Chodzi o kolejną falę zakażeń koronawirusem w Polsce. Sytuacja może się pogorszyć.Ministerstwo Zdrowia podało, które województwa mają najgorszą sytuację związaną z epidemią COVID-19. To właśnie tam ma być źle w związku z czwartą falą, która może pojawić się na jesień. Dotyczy to województw zachodniopomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

W rozmowie z WP abcZdrowie rozmawiał profesor Andrzej Fal, kierownik Kliniki Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Przyznał, że obecnie sytuacja nie jest zła, ale może drastycznie ulec pogorszeniu. Tak samo jak działo się przy ostatnich falach. Według niego, wzrost zakażeń koronawirusem nastąpi w ciągu dwóch najbliższych tygodni.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności