Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Zaczęło się! Fatalne informacje, wiceminister przed chwilą wyjawił prawdę

7.09
0

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego rozpoczęło się spokojnie. Ale teraz nie będzie już tak kolorowo?Według przewidywań lekarzy, we wrześniu nowe przypadki zakażenia koronawirusem miały wzrosnąć. I tak też się dzieje. We wtorek, 7 września, wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przekazał złe informacje.

- We wtorek mamy ponad 400 nowych przypadków zakażenia COVID-19, ponad 42 proc. więcej w porównaniu do ubiegłego tygodnia. Rośnie również liczba osób hospitalizowanych, w tej chwili mamy 579 pacjentów z COVID-19, w ciągu doby przybyło 41 - powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Wiceminister odpowiadał na pytania w programie Polskiego Radia - Sygnały Dnia. Przekazał także jak ważne jest zaszczepienie się przeciwko COVID-19, podpierając swoje słowa tym, że do szpitali trafiają w przeważającej części osoby, które tego szczepienia nie miały.

- Dzisiaj będzie ponad 400 nowych przypadków zakażenia COVID-19, ponad 42 proc. więcej w porównaniu do ubiegłego tygodnia - poinformował.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności