Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Zmiany w szczepieniach od października? Ewenement na skalę światową

8.09
0

Czy dojdzie do zmiany w programie szczepień w Polsce? Jest taka możliwość i byłby to ewenement na skalę całego świata.Wciąż trwa pandemia COVID-19. Tymczasem polski rząd rozważa, aby szczepionki przeciwko tej chorobie były płatne. Ich cena? Ma wynosić sześćdziesiąt złotych. Co ciekawe, nigdzie na świecie nie są płatne, bo płacą za nie rządy poszczególnych krajów.

- Mamy w tej chwili w Polsce 50 proc. społeczeństwa niezaszczepionego, które raczej manifestuje brak zaufania do szczepionek, a nie obawę, że za szczepionki trzeba będzie płacić - stwierdził jednoznacznie gość programu "Newsroom" Wirtualnej Polski, doktor Paweł Grzesikowski, ekspert z rady medycznej. Uznał takie sugestie za ewenement na skalę światową.

Według niego, ludzi należy uświadomić, że w trakcie lockdownu to zaszczepieni obywatele będą mogli normalnie funkcjonować. Pozostali mają być poddawani restrykcjom.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności