Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Ogromna akcja 11 września, ludzie są wściekli. Wszyscy mają już dość, będzie tylko gorzej

8.09
0

Do niecodziennego spotkania z nietypowym owadem może dojść w każdym miejscu naszego kraju. Trzeba uważać!11 września w samo południe w Warszawie rozpocznie się wielki protest pracowników ochrony zdrowia. Po manifestacji zostanie utworzone Białe Miasteczko 2.0.

- Przyznam, że jestem tym zaskoczony. Naprawdę zastanawiam się, jakie są intencje tych, którzy dziś protestują, bo z jednej strony mają gwarancję wzrostu wynagrodzeń, z drugiej - wzrostu nakładów - mówi w rozmowie z Wprost Adam Niedzielski, minister zdrowia, odnosząc się do planowanego na 11 września protestu medyków.

- To bez wątpienia wydarzenie bezprecedensowe, o niespotykanej wcześniej skali, gdyż do protestu przyłączyły się wszystkie zawody medyczne i personel pomocniczy ochrony zdrowia, jak również liczne organizacje zawodowe - podkreśla Porozumienie Rezydentów w komunikacie przesłanym do mediów.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności