Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Zacznie się za kilka godzin i potrwa do jutra! Każdy odczuje zmianę, szok dla wszystkich

8.09
0

Wiemy, co przewidują dla milionów Polaków eksperci. Wszystko dotyczy nadchodzących dni.Do Polski za sprawą wyżu znad Ukrainy wraca fala letniego ciepła. Powrót lata odczujemy już dziś, bowiem temperatura według prognozy IMGW wzrośnie do 28 stopni. Taka zmiana ma się utrzymać do czwartku. Również piątek powinien być słoneczny, jednak temperatura spadnie już względem poprzednich dni o kilka kresek.

Prawdziwe załamanie przyjdzie w weekend, a więc w sobotę i niedzielę. To właśnie wtedy spodziewane są burze z opadami deszczu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności