Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Fatalne informacje z samego rana. Minister potwierdza i kieruje pilny apel dla każdego Polaka

8.09
0

Wiceminister zdrowia przekazał przed chwilą bardzo niepokojące informacje. Sytuacja jest coraz bardziej niebezpieczna.Dziś wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przekazał kolejne złe informacje.

- Dzisiaj będzie przekroczona kolejna granica, więc powinno zapalić się nam żółte światełko. Prosimy udać się do punktu szczepień, te osoby, które się wahają. To jedyny sposób, żeby ograniczyć czwarta falę - powiedział polityk.

- Żeby trochę wstrząsnąć naszymi widzami i pokazać, że ta czwarta fala jest, to powiem, że dzisiaj są 533 nowe przypadki - poinformował w Polsat News wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności