Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Drakoński zakaz dla każdego. Rząd podjął decyzję, będzie surowe prawo

9.09
0

Już niedługo mogą zmienić się przepisy dotyczące handlu. Do sejmu trafił pewien projekt.Co chwilę się słyszy jak sieci handlowe kombinują z zakazem handlu w niedzielę. Kolejne sklepy są otwierane. Tak zwany myk polega na tym, że stają się one placówkami pocztowymi lub podobnymi. A to oznacza, że omijają przepisy.

Do sejmu trafił projekt nowelizacji. Jego czytanie zaplanowano na 14 września. "Solidarność" domaga się, aby prawo zostało zmienione w ten sposób, aby punkty pocztowe były otwarte. Ale tylko te, w których przeważającej części utrzymują się właśnie z paczek, czyli usług pocztowych lub kurierskich. Decyzję w tej sprawie podejmie parlament.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności