Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

Już wkrótce każdy zapłaci krocie. Wszystko przez rząd PiS

10.09
0

Strach myśleć o cenach energii w przyszłym roku. Polacy mogą zapłacić dużo więcej niż do tej pory. Czy winę za to ponosi PiS?Prąd jest drogi i będzie jeszcze droższy. Eksperci są zgodni. Bo elektrownia w Ostrołęce kosztowała wszystkich podatników dwa miliardy złotych i została rozebrana. Natomiast kolejne miliardy trafiły na elektrownię w Jaworznie i też nie działa, jak powinna.

- To pokazuje, że PiS stracił sześć lat na wątpliwe inwestycje - oceniła Izabela Leszczyna (Platforma Obywatelska), była wiceminister finansów.

Niestety, to konsumenci, czyli my wszyscy najbardziej dostaniemy po kieszeniach za wzrost cen prądu, które podskoczyły w ciągu roku o czterdzieści procent. Tak źle jeszcze nigdy w historii nie było! W praktyce będzie to oznaczało znaczny wzrost opłat ponoszonych przez gospodarstwa domowe w 2022 roku.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności