Dziś jest wtorek, 28 września
Imieniny Luby, Wacława, Salomona

To już koniec. Wszystko zmieni się jutro w całej Polsce

10.09
0

Niestety, nie mamy dobrych prognoz pogodowych na najbliższy weekend. Co będzie po nim?Pogoda ostatnio pozytywnie nas zaskoczyła. Nagle pojawiło się słońce, które - przynajmniej w większości kraju - pozytywnie wzbogaciło nas o drogocenną witaminę D. W sobotę mają rozpocząć się zmiany pogody. Na południu Polski może pojawić się chłodny prąd, obejmując kolejno Wrocław, Szczecin, a nawet Gdańsk.

Niewykluczone, że nawiedzą nas także burze i przelotne opady deszczu. Jednak pojawią się również ciepłe masy powietrza, a temperatury wyniosą od 24 do 27 stopni Celsjusza. Iście kwietniowa (kwiecień-plecień - poprzeplata trochę zimy, trochę lata) pogoda zapowiadana jest na niedzielę. Ma być zmiennie, czyli burze naprzemiennie ze słońcem i wiatrem.

Natomiast jest też pozytywne światło w tunelu. Początek przyszłego tygodnia ma być zdecydowanie ładny. Ze słońcem i temperaturami rzędu 20-25 stopni Celsjusza. I oby tak było. Nie warto jeszcze chować letnich ubrań. Warto natomiast wziąć ze sobą parasolki, bo nie wiadomo, kiedy mogą nas uratować przed opadami.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności