Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Zacznie się w poniedziałek, rewolucja w Polsce. Eksperci mówią o szczegółach, diametralna zmiana w pogodzie

20.09
1

Wiemy, co przewidują dla milionów Polaków eksperci. Wszystko dotyczy nadchodzących dni.Pogoda we wrześniu przyniosła nam opady i znaczne ochłodzenie. Wszystko ma się jednak zmienić już w przyszłym tygodniu. To właśnie wtedy termometry wskażą temperaturę oscylującą wokół 20 stopni Celsjusza.

Co prawda, już w najbliższy czwartek może być około 20 stopni Celsjusza, jednak to przejściowe. Natomiast już pod koniec września ma nastąpić "wybuch ciepła" z temperaturami do 25 stopni! Ciepłe dni możliwe są także na początku października.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

greymetal20.09

Co za brednie ...

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności