Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Nie żyją dzieci w wieku 3, 6 i 9 lat! Szokujące zdarzenia w polskim mieście

20.09
0

Nie żyją aż cztery osoby. To skutek tragicznego wypadku.Wczoraj około godziny 13 na drodze krajowej nr 65 na odcinku Białystok-Bobrowniki na wysokości miejscowości Tatarowice zderzyły się dwa samochody - osobówka i ciężarówka. Z ustaleń policji wynika, że doszło do czołowego wypadku tych dwóch pojazdów.

Dwie osoby są ranne - kierowca ciężarówki i kobieta podróżująca osobówką. Niestety, zdarzenia nie przeżył 30-letni kierowca i troje jego dzieci w wieku trzech, sześciu i dziewięciu lat. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności