Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Dorżną nas wszystkich jak nigdy w historii. Wypłynęły plany Morawieckiego, ludzie wyjdą na ulice?!

20.09
0

Rząd szykuje się do ogromnych podwyżek. Czy Polacy to wytrzymają?Z najnowszych informacji portalu money.pl wynika, że rząd szykuje się do ogromnych, rekordowych podwyżek cen prądu. Mowa jest o 20 lub nawet 40-procentowej zmianie cen!

Rząd tłumaczy, że wzrost cen energii związany jest z rekordowymi cenami za pakiety emisji CO2. We wrześniu po raz pierwszy przekroczyły one 60 euro za jednostkę. W sierpniu było to jeszcze 56 euro, a w czerwcu cena oscylowała w okolicach 50 euro.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności