Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Zwłoki trzech osób na granicy! Premier pilnie reaguje, sytuacja jest bardzo napięta. Co tam się stało?

20.09
0

Napięcie przy granicy z Białorusią nie słabnie. Pojawiają się kolejne ofiary wśród imigrantów.Tragiczne wiadomości dobiegły od Straży Granicznej patrolującej tereny w okolicy miejscowości Sejny. - Dzisiaj w rejonie przygranicznym z Białorusią znaleziono zwłoki trzech osób. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi prokuratura - poinformowała wczoraj Straż Graniczna.

Niedawno informowano o znalezieniu zwłok ciemnoskórego mężczyzny a wraz z nim znaleziono dwie inne osoby, które przetransportowano do szpitala. Do całej sytuacji jaka miała miejsce w niedziele odniósł się również premier Mateusz Morawiecki.

- W rejonie przygranicznym znaleziono zwłoki trzech osób, które próbowały nielegalnie przekroczyć granicę. Po stronie białoruskiej zaś zwłoki kobiety. Jestem po rozmowie z komendantem Głównym Straż Graniczna gen. Tomaszem Pragą oraz ministrem spraw wewnętrznych Mariuszem Kamińskim. Na miejscu pracują służby i prokuratura, która wyjaśnia okoliczności tragicznego wydarzenia - napisał na swoim profilu na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności