Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Szalona decyzja Łukaszenki. Premier Morawiecki pilnie reaguje, nagła odprawa służb

20.09
0

Granica z Białorusią stała się w ostatnim czasie miejscem wielu tragedii. Według Morawieckiego rękę do tego przykłada Łukaszenko.Na granicy polsko-białoruskiej rozgrywa się coraz większy dramat. Według premiera Mateusza Morawieckiego, w ciągu ostatnich tygodni naszą granicę próbowało przekroczyć około 4 tysiące nielegalnych imigrantów. Są to dane jedynie z września.

- Mamy do czynienia z sytuacjami, które w sposób absolutnie oczywisty oznaczają zorganizowaną akcję Łukaszenki, która ma w masowy sposób doprowadzić do destabilizacji sytuacji na granicy - powiedział premier Mateusz Morawiecki po odprawie z dowództwem Straży Granicznej w Komendzie Głównej SG w Warszawie. Premier zaznaczył, iż Polska strona dysponuje nagraniami z dronów i kamer.

Co gorsza ludzie zaczynają ginąć. Jak zauważył premier strona Polska stara się pomagać ludziom, którzy już przedostali się do Polski. Niestety nie zawsze jest to możliwe.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności