Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Trzecia dawka dla wszystkich Polaków? Rząd o masowych szczepieniach

22.09
0

Czyżby rząd planował kolejne szczepienia? Pytanie zatem kiedy naprawdę będziemy bezpieczni?Według najnowszych doniesień premier Mateusz Morawiecki wraz z Ministrem Zdrowia planują dać zielone światło dla trzeciej dawki szczepień przeciwko COVID-19. Będzie ona dostępna dla wszystkich chętnych Polaków, którzy ukończyli 50 rok życia.

- Chyba nie będziemy czekali na Europejską Agencję Leków, tylko będziemy chcieli wyprzedzić tę decyzję i wprowadzić szczepienie trzecią dawką nieco wcześniej - tłumaczył w poniedziałek wieczorem Adam Niedzielski.

Tak odniósł się jeszcze nie tak dawno Niedzielski do informacji o trzeciej dawce. Początkowo miała być ona przeznaczona tylko dla osób o obniżonej odporności. Teraz podniesiono kwalifikacje dla wszystkich Polaków powyżej 50 lat. Można podziewać się, że również ten przedział niedługo ulegnie zmianie.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności