Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Nadchodzi potężna akcja, ludzie mają już dość. Zapowiedź drastycznych kroków

22.09
3

Sprawa elektrowni w Turowie rozpala kolejne emocje. Tym razem "Solidarność" zapowiada potężne protesty.Przewodniczący Solidarności Kopalni Węgla Brunatnego w Turowie zapowiada "drastyczne akcje protestacyjne", w tym wyjazd do Luksemburga.

Przypomnijmy, Trybunał Sprawiedliwości UE postanowił w poniedziałek, że Polska ma płacić Komisji Europejskiej 500 tys. euro dziennie za niewdrożenie środków tymczasowych i niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów, niedaleko granicy z Czechami.

- Na pewno pojedziemy do Luksemburga. Szykujemy też ostre akcje protestacyjne. AgroUnia będzie się mogła od nas uczyć jak się robi blokady - podsumował.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Trx23.09

Do - fred Bydłem to są takie śmiecie jak ty które nie utożsamiają się z Polską ani z polskim interesem

Zgłoś
belfegor22.09

Akcja protestacyjna ? Taczki, a na taczkach : mateuszek kłamczuszek, sasin a na czele kaczorek dyktatorek !!!!!! a nie blokowanie dróg !!!! ALE SOLIDARNOŚĆ PiSu na to nie stać !

Zgłoś
fred22.09

jedźcie, tamtejsza Policja pokazę wam jak się zagania bydło

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności