Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

"Piasek" boleśnie zakpił z ojca Andrzeja Dudy. Szybko rozległy się brawa, ostry komentarz

22.09
0

Jego wypowiedź nie pozostawia złudzeń. Kontrowersyjne słowa jakie padły z ust Dudy, nie powinny w ogóle wybrzmieć.O wypowiedzi ojca Andrzeja Dudy, Jana zrobiło się głośno przed kilkoma dniami. Odniósł się on wtedy do sytuacji środowisk homoseksualnych.

- Czynniki kulturowe to efekty promowania tych (homoseksualnych - przyp. red.) skłonności. Po prostu homoseksualizm jest w znacznym stopniu zjawiskiem zaraźliwym. Twierdzenie, że płeć to jest kwestia wyboru, które staje się u nas modne, utrudnia dzieciom rozwój psychofizyczny - głosił Jan Duda.

Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że jest osobą homoseksualną. W najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami odniósł się do wypowiedzi Dudy. Wykorzystał moment, w którym oceniał występ uczestników by nawiązać do kontrowersyjnych słów.

- Ponoć można się czymś ode mnie zarazić. Potwierdzam, może jury zarazić się wyższymi notami - powiedział przekornie wokalista, odwołując się do kontrowersyjnego komentarza ojca Andrzeja Dudy.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności