Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Uważajcie na siebie, pilne ostrzeżenie! Zacznie się dziś, potrwa do piątku. IMGW wydał komunikat

23.09
0

Bardzo ważne ostrzeżenie meteo. Uważajcie koniecznie!W ostatnich dniach w całej Polsce odczuwalne jest znaczne ochłodzenie. Od dziś możemy oczekiwać zmian w postaci wzrostu temperatury, jednak przy tym spodziewane są bardzo silne porywy wiatru. To efekt głębokiego niżu skandynawskiego, który przechodzi nad Polską.

Na północy kraju wiatr może osiągać prędkość od 70 do 100 kilometrów na godzinę, zaś w Sudetach nawet do 110 km na godzinę. Na Bałtyku spodziewany jest z kolei sztorm. Niebezpieczna ma być noc z czwartku na piątek, jak również sam piątek. Silnym wiatrom mają towarzyszyć opady deszczu i lokalnie burze.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności