Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Wybuchy w polskich miastach, trwa ogromna obława służb. Mamy najnowsze informacje

24.09
0

Dziś doszło do dużych wybuchów w dwóch polskich miastach. Trwa policyjna obława na sprawców.W nocy lub nad ranem w dwóch polskich miastach - Bierutowie w województwie dolnośląskim oraz Grabowie nad Prosną w województwie wielkopolskim - doszło aż do trzech wybuchów.

Sprawcy najpierw uszkodzili jeden z bankomatów w Bierutowie, jednak ta próba nie udała się, więc rabusie zabrali się za kolejny bankomat w tej miejscowości, który udało się zrabować. Skuteczna była również próba kradzieży w Grabowie nad Prosną.

Na ten moment nie wiadomo, jakie sumy udało się ukraść przestępcom. Trwa policyjna obława na sprawców. Świadkowie mówią, że poruszają się oni samochodem audi a3.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności