Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

3-letnia Hania nie żyje. Przegrała ostatnią walkę, poruszający list

24.09
0

3-letnia Hania nie żyje. W takich chwilach życie demonstruje swoją niesprawiedliwość.Hania Terlecka miała zaledwie trzy latka a w swoim życiu doświadczyła wiele bólu i cierpienia. Chorowała na nowotwór mózgu. Organizowano dla niej liczne zbiórki i akcje charytatywne, na których uzbierano prawie 6 milionów złotych. Niestety kosztowne leczenie w USA i dalsze w Polsce nie pomogło. Dziewczynka zmarła w niedzielę 19 września. Na pogrzebie zebrał tłum ludzi a ksiądz odczytał ostatni list dziewczynki.

- Kochani! Dziś to będzie mój ostatni list do Was, lecz nie mówię <<żegnaj>>, tylko <>. Dzięki Wam dostałam skrzydła i mogłam polecieć po życie za ocean. Dzięki Waszej mobilizacji i wielkim sercom, spełniliśmy moje największe marzenie - wróciłam do swojego domu. Dla mnie rzuciliście wszystko i stworzyliście prawdziwą armię - brzmiały słowa zawarte w liście.

Żałobnicy pogrążeni w smutku wypuścili podczas ceremonii pogrzebowej kolorowe balony.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności